İsmail HAZNEDAR

Kurucu ve CEO – Gain Global

ODTÜ İşletme bölümünden 2000 yılında mezun oldu ve Marmara Üniversitesi’nde Pazarlama Yüksek Lisans derecesini tamamladı.

Kurtsan İlaçları, Beko Elektronik ve Memorial Hastanesi’nde Stratejik Planlama alanında çalıştı, Darty Türkiye’de İş Geliştirme Yöneticisi ve Finansal Kontrolör olarak kariyerini devam etti, Özgörkey Holding’de Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Koordinatörü görevini yürüttü. Çeşitli kurumlarda Stratejik Yönetim, Şirket Satınalması, Ortaklıklar, Girişim Projeleri, Yeni Yatırımlar, vb. projelerin hayata geçmesi süreçlerinde yer aldı. Grundig markasının satın alınması, Darty’nin Türkiye’ye yatırımı, Anadolu Etap girişimi ve ortaklığı vb. projelerin hayata geçmesi süreçlerinde yer aldı.

Stratejik İşler ile yönetim danışmanlık hizmetleri sunuyor. Gain Global’in kurucusu ve yeni girişimleri başlatma yolunda girişimci adaylarını güçlendirmeye yönelik aksiyon odaklı destekçiler, yatırımcılar ve paydaşlardan oluşan bu ağı İstanbul merkezli bölgenin en yaygın girişim yatırım ağı olmasına liderlik ediyor.

Dünyanın en yaygın liderlik ve girişimcilik organizasyonu JCI’ın Dünya Başkanlığını kurumun 100.yılında yaptı. Organizasyonun ilk ve tek Türk Dünya Başkanı. Döneminde 100’den fazla ülkeye seyahat ederek, 5.000’den fazla yerel lider ve 200.000 üye ile proje çalışmalarına liderlik etti.

TEDx Konuşmacısı ve Akredite KOBİ Danışmanı, Akredite Yönetim Danışmanlık (CMC) ve uluslararası eğitimleri ile Certified National Trainer (CNT) belgesi sahibi, Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği ve Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Yönetim Kurulu Üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi ve JCI Senatörüdür.

Kuzey Makedonya Tetova doğumlu olan İsmail Haznedar, İngilizce konuşabilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.